LM24A-S-TP Belimo Damper Motoru
Stok Kodu
LM24A-S-TP
Garanti Süresi
24 Ay
Liste Fiyatı
İndirimli
Havale
%50
11.695,70 TL
5.847,85 TL
Teknik Özellikler
Acil durumda kontrol fonksiyonu
Yok
Dönme açısı
95
Elektrik bağlantısı
Klemens
Elle müdahale elemanı
Düğmeli, kilitlenebilir
Güç tüketimi (beklemede)
0.2 W
Güç tüketimi (çalışırken)
1 W
Kontrol tipi
Aç-kapa
Yüzer kontrol
Konum anahtarı
1 x SPDT
Koruma derecesi
IP54
Mekanik arayüz
Üniversal mil kelepçesi 6...20 mm
Tork
5 Nm
Voltaj AC/DC
AC/DC 24 V