QBE2003-P25 Sıvı ve Gazlar İçin Basınç Sensörü
Stok Kodu
QBE2003-P25
Garanti Süresi
24 Ay
Liste Fiyatı
İndirimli
%54
18.600,63 TL
8.556,29 TL
Nötr ve hafif agresif sıvılar ve gazlar için basınç sensörü (0…10 V) 0…25 bar
Teknik Özellikler
Analog çıkış, sinyal
DC 0...10 V
Çalışma voltajı
AC 24 V, DC 12…33 V
Algılama elemanı
Piezo
Zaman sabiti
0,002 saniye
Basınç bağlantısı
Dış dişli
Bağlantı, elektrik
Tak-çalıştır bağlantısı
Orta sıcaklık
-15…125 °C
Bağlantı ipliği
G ½"
Maksimum izin verilen basınç
2,5 x ölçek son değeri (FS)
Maksimum aşırı basınç
2,5 x ölçek son değeri ölçüm aralığı 62,5 bar
Montaj pozisyonu
Herhangi
Ölçüm aralığı, basınç
0…25 bar, 0…2,5 MPa
Boyutlar (G x Y x D)
32 x 101 x 52 mm
Boyutlar (Ø x U)
24 x 101 mm