Fark Basınç Sensörü - 0...10V - Düşük ölçüm aralıklı  DPT-A-1000
Stok Kodu
 DPT-A-1000
Garanti Süresi
24 Ay
Liste Fiyatı
İndirimli
Havale
%55
9.650,55 TL
4.342,75 TL
Güç kaynağı : 16-24VDC / 24VAC .
Ayarlanabilir Basınç Aralığı : 0…100/300 / 500 / 1000mbar.
Dayanma Basıncı : -100…+100/-300…+300/-500…+500/-1000…+1000mbar.
Hassasiyet : ± 2,8% v. EW bei +25°C.
Çıkış : 0…10V.
Anahtarlama Çıkışı : Röle 24V .
Aşırı Yük Rölesi : 1A.
Bağlantı : Vida 1,5 mm².
Çalışma sıcaklığı : -10…+70°C.
Ölçüler : 66 x 60 x 39 mm Koruma sınıfı IP65.
Basınç Bağlantı Noktası : Meme paslanmaz çelikten.
Birlikte Verilen Aksesuarlar : 2 Basınç bağlantısı kiti.
Adet hava bağlantısı PVC boru.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Görüş ve önerileriniz için teşekkür ederiz.
Fark Basınç Sensörü - 0...10V - Düşük ölçüm aralıklı  DPT-A-1000  DDC-Tech markalı Fark Basınç Sensörü - 0...10V - Düşük ölçüm aralıklı  DPT-A-1000  ürününü, en uygun fiyatlar ile mekonsis.com.tr'de.Ürünler hakkında detaylı bilgi için hemen arayın! Fark Basınç Sensörü - 0...10V - Düşük ölçüm aralıklı DPT-A-1000. Güç kaynağı : 16-24VDC / 24VAC . Ayarlanabilir Basınç Aralığı : 0…100/300 / 500 / 1000mbar. Dayanma Basıncı : -100…+100/-300…+300/-500…+500/-1000…+1000mbar. Hassasiyet : ± 2,8% v. EW bei +25°C. Çıkış : 0…10V. Anahtarlama Çıkışı : Röle 24V . Aşırı Yük Rölesi : 1A. Bağlantı : Vida 1,5 mm². Çalışma sıcaklığı : -10…+70°C. Ölçüler : 66 x 60 x 39 mm Koruma sınıfı IP65. Basınç Bağlantı Noktası : Meme paslanmaz çelikten. Birlikte Verilen Aksesuarlar : 2 Basınç bağlantısı kiti. Adet hava bağlantısı PVC boru.  DPT-A-1000